Ania & Maciek


To był jeden z tych ślubów, na których zdjęcia robią się same. Jak tylko wyciągnąłem aparat, wiedziałem, że to będzie udany dzień. Przemiła, kulturalna, rodzinna atmosfera, szczere uśmiechy to jest to, co zapamiętam. Zapamiętam też przepyszny, bezowy tort z cukierni na Żoliborzu i wyjątkowy, włoski krawat Taty Pani Młodej. Życzę sobie, by przyszły sezon był równie udany jak ten mijający. Ani i Maćkowi życzę szczęścia, miłości i cierpliwości, a wszystkim, którzy śledzą moją fotograficzną drogę udanego, pogodnego nowego roku. Dziękuje Wam, że mogłem uczestniczyć w tych wszystkich wyjątkowych dla Was i dla mnie chwilach i obiecuję, że w nowym roku dam z siebie jeszcze więcej, o ile to możliwe.


4 comments

Agnieszka - 17/01/2015 - 12:19

O to do mnie te miłe życzenia bo ja właśnie siedzę i śledzę twoją twórczość.:-) Odkryłam twoją stronę przypadkiem w internecie około pól roku temu i powiem Ci WOW, nie mogę wyjść z zachwytu nad odwagą, wyjątkowym stylem i wybitnym talentem. Masz coś czego nie mają inni, jest to coś ulotnego i lekkiego. Ah, oh itd. Jeśli prowadzisz czasem jakieś warsztaty to byłoby super jakbyś wstawił info gdzie i kiedy, chętnie skorzystam. Najlepsze życzenia Nowym Roku!

Marika - 17/01/2015 - 14:32

Panie Jakubie, zakochałam się w zdjęciach Pana autorstwa i stale śledzę. Moje najszczersze gratulacje!!:)

Jakub - 17/01/2015 - 14:35

Dzięki!

Roman - 19/01/2015 - 09:55

Drogi Kubo !
Zrobiłeś nam wielka radość swoim Dziełem fotograficznym ! Z pełną świadomością piszę” Dziełem ,” bo Twoje ” podglądanie ” nas Wszystkich w tym ważnym Dniu jest czymś zdecydowanie większym niż reportażem ślubnym ! Te uchwycone przez Ciebie chwile są przepiękne – wywołują uśmiech , radość , wzruszenie …. Zatrzymałeś świat przez moment , a jednocześnie dałeś tym chwilom ” Wieczność ” ! To jest prawdziwa Sztuka ! Do tego potrzeba czegoś więcej niż posiadanie aparatu z lampa ::)
Kuba gratulacje wielkie i jednocześnie podziękowania ! I nie tylko za te wspaniałe obrazy , ale także za cały ten wspólnie spędzony czas ! Byłeś z nami , byłeś jednym z nas !
W imieniu Małżonki , moim oraz całej naszej Ekipy dziękuje Ci także za piękne słowa do nas skierowane w Twoim komentarzu !
Pozdrawiamy Cie serdecznie i życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji z tego co robisz .
Tylko bowiem gdy mamy pasje która daje radość , poczucie spełnienia i satysfakcję wreszcie można czynić takie piękne i ważne dla Innych Dzieła !

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.