Ola & Josh

To był jeden z tych ślubów, gdzie czuje się powiew świeżego powietrza i niczym nieskrępowane emocje. Nie jest ważne, czy tort ma 4 piętra, liczy się głównie dobra zabawa. Takie podejście bardzo mi odpowiada. Bez zbędnego stresu, z uśmiechami na twarzach, w pięknych okolicznościach przyrody, wylądowali bezpiecznie w Krakowie. Słowo „wylądowali” należy traktować dosłownie, Josh jest pilotem Airbusa, więc wiedział co robi. Było kolorowo i energetycznie, goście zjechali się z wielu zakątków świata i wyglądało na to, że czuli się w Krakowie jak u siebie. Bardzo się cieszę, że miałem okazję sfotografować ten ślub. Dał mi pozytywnego kopa na dalszą część sezonu! Zapraszam na ślub Oli i Josha!

This was one of those weddings where youcould feel a breath of fresh air and cloudles uninhibited emotions. It does not matter if the cake has four layers as what matters is good fun. That sort of approach fits me very well. With no stress at all and smiles on their faces. With beautiful weather, they safely landed in Krakow. The word „Landed” I would recommend to take seriously. Josh is an Airbus pilot so he knew what to do. The event was so colorful ,energetic and all the guests arrived from all around the world and it seems like they felt at home in Krakow. I am very happy to have had a chance to photograph this wedding which has given me a positive buzz for further part of the season! Welcome to Ola & Josh!

4 comments

Dawid Konieczny - 22/08/2017 - 23:00

Świetny reportaż! Uwielbiam taki klimat reportażu, jest świeży i autentyczny. Wybitna robota!

Gratuluję zlecenia, świetnej pary i bardzo dobrej organizacji przyjęcia. 10/10

Ewa - 22/08/2017 - 23:00

Nie przesadzę, pisząc – REWELACYJNY fotoreportaż! Bajecznie kolorowy, radosny, lekki. Piękni Młodzi i piękni wszyscy wokół Nich. Raz obejrzeć nie wystarczy, chce się jeszcze raz, i jeszcze raz. Gratulacje!

Kasia - 23/08/2017 - 11:40

Świetny reportaż. Bardzo przyjemnie się ogląda.

Karen - 18/10/2017 - 06:55

Thank you for sharing these lovely memories. May God bless their union

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.